Szanowni Państwo,

Dyrektorzy i Nauczyciele szkół podstawowych,

z okazji uhonorowania wyróżnieniem „Milestone” wybitnego polskiego wynalazcy, profesora Jana Czochralskiego oraz w związku ze zbliżającym się jubileuszem 200 - lecia istnienia szkoły, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 82 w Gdańsku, pani Agata Markiewicz - Babło zaprasza uczniów klas V-VII do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy "Wybitni Polacy - znani i nieznani. Profesor Jan Czochralski" – edycja 2.

Honorowy Patronat nad przedsięwzięciem sprawują:  Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej oraz przedstawiciel Polskiej Akademii Nauk. Organizatorzy starają się także, by konkurs został wpisany na listę przedsięwzięć uprawniających do otrzymania dodatkowych punktów w rekrutacji do szkół średnich.

Regulamin konkursu w załączeniu.

Z wyrazami szacunku,