26 listopada w naszej szkole odbył się finał VIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Agnieszka Frączek DZIECIOM, skierowanego do uczniów klas I-III. Do konkursu przystąpiło 23 utalentowanych recytatorów reprezentujących 11 szkół podstawowych. Podczas imprezy mieliśmy okazję wysłuchać oryginalnych interpretacji znanych i mniej znanych wierszy autorstwa pani Agnieszki Frączek. Wyjątkową popularnością cieszyły się dwa tytuły: „Całuski i buziaczki” i „Dama”. Tych wierszy mogliśmy wysłuchać kilkukrotnie i to one właśnie przyniosły sukces zdobywcom pierwszego i drugiego miejsca w konkursie. W oczekiwaniu na decyzję Komisji Konkursowej, która z pewnością nie miała łatwego zadania, mogliśmy podziwiać występy taneczne uczniów klasy IIa.

A oto ostateczna decyzja jury:

Pierwsze miejsce zdobyła uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 w Gdańsku za rewelacyjną interpretację wiersza „Całuski i buziaczki”.

Druga nagroda została w naszej szkole dzięki uczennicy, która zachwyciła komisję recytacją wiersza pt. „Dama”.

Trzecie miejsce zajęła utalentowana uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 w Gdańsku przedstawiając niezapomnianą wersję wiersza pt. „Dinożarł”.

Druga uczennica reprezentująca naszą szkołę otrzymała wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów!