Akcja Lato 2022

Szanowni Państwo,

niezmiernie nam miło poinformować, że wszystkie dzieci, które zgłosiły się (złożyły dokumenty w terminie) na Akcję Lato 2022 organizowaną w naszej szkole zostały zakwalifikowane.

Turnus 1: kierownik wypoczynku – p. Łukasz Kolenda; wychowawcy: p. Wioleta Bazylewicz – Bogdał, p. Łukasz Chmielewski, p. Wanda Gębka, p. Anna Nowak;

Turnus 2 : kierownik wypoczynku – p. Łukasz Kolenda; wychowawcy: p. Ewelina Baprawska, p. Mateusz Bucholc, p. Wanda Gębka;

Turnus 3: kierownik wypoczynku – p. Katarzyna Wrzeszcz - Barbasiewicz; wychowawcy: p. Ewelina Baprawska, p. Barbara Lipkowska

Koszt wynosi 250zł dla 1 uczestnika na jeden turnus – płatne obowiązkowo pierwszego dnia (poniedziałek) u kierownika wypoczynku lub wychowawcy. Koszt obejmuje: wyjścia planowe zgodnie z harmonogramem, przejazdy autokarem, pamiątkową eko torbę lub koszulkę, słodkie upominki.

W drugie śniadanie i picie uczestnicy zaopatrują się we własnym zakresie.

Jeżeli obiad zostanie dla dziecka zamówiony będzie dostarczony ok. 14.00 – 14.30 (zgodnie z harmonogramem dnia).

Podział na grupy zostanie dokonany pierwszego dnia półkolonii.

/Program półkolonii znajduje się w załączniku na dole strony./

........................................................................................................................................................................................................

Akcja Lato 2022

Szanowni Państwo, informujemy, że od 9 czerwca 2022r. rusza rekrutacja uczniów na AKCJĘ LATO 2022. Półkolonia 2022 odbędzie się w terminie od 27 czerwca do 15 lipca 2022r., na terenie SP nr 82 w Gdańsku przy ulicy Radarowej 26.

W Akcji Lato 2022 mogą uczestniczyć tylko dzieci uczęszczające do naszej szkoły.

I turnus: 27 czerwca – 1 lipca 2022; 65 miejsc

II turnus : 4 – 8 lipca 2022r., 50 miejsc

III turnus: 11 – 15 lipca 2022r. ; 35 miejsc

Zajęcia od 7.00 do 17.00,

Zajęcia będą odbywały się od 7.00 do 17.00, podczas których będziemy realizowali zajęcia rozwijające pasje i zainteresowania pt. Szkolna Kuźnia Talentów 2022. Proponujemy warsztaty artystyczne, ekologiczne, czytelnicze, sportowe i ciekawe wyjścia do różnych instytucji kultury oraz aktywnie spędzony czas.

Koszt Akcji Lato 2022 wynosi wstępnie 250zł dla 1 uczestnika (za każdy turnus), płatne obowiązkowo pierwszego dnia (poniedziałek) u wychowawcy półkolonii. Koszt obejmuje wyjścia edukacyjne do instytucji kultury, przejazdy autokarem do każdego z tych miejsc oraz ekotorby, farby do malowania i słodkie niespodzianki.

Zapraszamy zainteresowanych rodziców do zapisywania swoich pociech!!!

Komplet dokumentów:, karta kwalifikacyjna, wniosek rodziców i obowiązek informacyjny do pobrania na stronie internetowej szkoły, w podajniku w przedsionku i sekretariacie szkoły.

Można zapisać dziecko na więcej niż jeden turnus, na każdy turnus należy wówczas wypełnić komplet dokumentów.

Wypełnione i podpisane dokumenty należy złożyć 15 czerwca 2022r. w sekretariacie szkoły.

O udziale dziecka w Akcji Lato 2022 decydują poniższe kryteria:

Ø oboje rodzice pracują w czasie trwania półkolonii,

Ø rodzic pracuje i samotnie wychowuje dziecko/ dzieci,

Ø dziecko pochodzi z rodziny wielodzietnej.

Nie decyduje kolejność zgłoszeń.