Szanowni Państwo,
informujemy, że od 12 czerwca 2023r. rusza rekrutacja uczniów na AKCJĘ LATO 2023.

Półkolonia 2023 odbędzie się w naszej szkole w terminie od 14 do 18 sierpnia 2023r. oraz 21 do 25 sierpnia 2023r..

W Akcji Lato 2023 mogą uczestniczyć tylko dzieci uczęszczające do naszej szkoły.

Uczestników zapraszamy w godzinach od 7.00 do 17.00. Planujemy zajęcia rozwijające pasje i zainteresowania w ramach projektu „Szkolna Kuźnia Talentów 2023”. Proponujemy warsztaty artystyczne, sportowe, zajęcia z ozobotami i ciekawe wyjścia do różnych instytucji kultury.

Przewidywany koszt to około 250-270 zł* - w tym "wejściówki", przejazdy autokarem, słodycze, przybory plastyczne.

W drugie śniadanie i picie uczestnicy zaopatrują się we własnym zakresie.

Będzie możliwość zamówienia obiadu, na zasadach, które będą obowiązywały od stycznia 2023r.

Zapraszamy zainteresowane osoby. Komplet dokumentów: wniosek, karta kwalifikacyjna i obowiązek informacyjny do pobrania na stronie internetowej szkoły (ZAŁĄCZNIKI) oraz w podajniku w przedsionku szkoły.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 20 czerwca 2023r. w sekretariacie szkoły – prosimy o dostarczenie oryginałów.

O udziale dziecka w Akcji Lato 2023 decydują poniższe kryteria:

• oboje rodzice pracują w czasie trwania półkolonii,
    • rodzic pracuje i samotnie wychowuje dziecko/ dzieci,
    • dziecko pochodzi z rodziny wielodzietnej.

Więcej szczegółów i listy przyjętych pojawią się wkrótce.

* koszt uzależniony jest od liczby uczestników Akcji Lato 2023r.