kadra.jpg

KADRA
PEDAGOGICZNA

rok szkolny 2021/2022

p. Agata Markiewicz-Babło, Dyrektor szkoły, historia, tutoring

p. Katarzyna Wrzeszcz-Barbasiewicz, Wicedyrektor, wspomaganie nauczania

        

p. Baprawska Ewelina

informatyka

 

p. Bazylewicz– Bogdał Wioleta

edukacja  wczesnoszkolna- I B

 

p. Bucholc Mateusz

wychowawca kl. VI A, wych. fizyczne, Fitklasa, edukacja dla bezpieczeństwa

 

p. Chmielewski Łukasz

wspomaganie nauczania

 

p. Chrebelska Joanna

wychowawca kl. VII B, matematyka

 

p. Dekańska – Małek Anna

edukacja  wczesnoszkolna- II A

 

p. Dziadek Martyna            

wspomaganie nauczania

 

p. Filipczuk Katarzyna  

oddział przedszkolny OA, doradztwo zawodowe

 

p. Gajda Ewelina                         

wychowawca kl. IV B, język polski, wdż

 

p. Gębka Wanda

edukacja wczesnoszkolna- III B

 

p. Górska Aneta

wspomaganie nauczania

 

p. Grudka Aneta

wychowawca kl. VII A, wych. fizyczne, Fitklasa

 

p. Hańczewski Robert

historia, wos

 

p. Heimowski Michał

technika, muzyka, plastyka

 

p. Heppner Paulina

wychowawca kl. VIII B, geografia

 

p. Ibrom Anna

plastyka, zajęcia świetlicowe

 

p. Kaźmierczak Danuta

oddział przedszkolny O B

 

p. Kijewski Adam                                              

wychowawca kl. V A, wych. fizyczne, Fitklasa

 

p. Kolenda Łukasz

wychowawca kl. VIII A, język polski

 

p. Kosecka Natalia

wspomaganie nauczania

 

p. Kuczyński Łukasz

wychowawca kl. IV A, wych. fizyczne, Fitklasa

 

ks. Leszczyński Grzegorz

religia

 

p. Lidzbarska Monika

edukacja wczesnoszkolna- I A

 

p. Lipkowska Barbara

oddział przedszkolny O B

 

p. Marjańska Grażyna

edukacja wczesnoszkolna- III A

 

p. Miernik Mateusz

zajęcia świetlicowe

 

p. Mierzejewska Alina

język angielski,  zajęcia świetlicowe

 

p. Nowak Anna

pedagog

 

p. Orłowska Joanna

logopedia, etyka

 

p. Pogońska Dorota

biologia, chemia, wdż

 

p. Raczyło Angelika

wspomaganie nauczania

 

p. Senn Alicja

edukacja wczesnoszkolna- IB

 

p. Sienkiewicz Mirosława

język kaszubski, własna historia i kultura

 

p. Sieradzka Justyna

oddział przedszkolny O A

 

p. Sobczyk Maria

fizyka

 

p. Starnawska Agnieszka

terapia pedagogiczna

 

p. Stępień Krzysztofa

język hiszpański

 

p. Szajrych Iwona

biblioteka, zajęcia świetlicowe

 

p. Szóstak Mariusz                     

język angielski

 

p. Tokarska –Dziennik Elżbieta

wspomaganie nauczania

 

p. Uszlińska Justyna

wychowawca klasa VI B, język angielski   

 

ks. Woźny Dariusz

religia 

 

p. Zieliński Szymon

matematyka

 

p. Zabuska Anna

język polski