Akcja Zima 2024

Szanowni Państwo,

informujemy, że od 09 stycznia 2024r. rusza rekrutacja uczniów na AKCJĘ ZIMA 2024.
Półkolonia 2024 odbędzie się w naszej szkole w terminie od 05 do 09 lutego 2024r., dysponujemy 50 miejscami (30 miejsc dla uczniów klas 1 – 3 i 20 dla uczniów klas 4 – 8).

W Akcji Zima 2024 mogą uczestniczyć tylko dzieci uczęszczające do naszej szkoły.

Uczestników zapraszamy w godzinach od 7.00 do 17.00. Planujemy zajęcia rozwijające pasje i zainteresowania w ramach projektu „Szkolna Kuźnia Talentów 2024”. Proponujemy warsztaty artystyczne, sportowe, zajęcia z ozobotami i ciekawe wyjścia do różnych instytucji kultury.

Koszt Akcji Zima 2023 wynosi około 250 zł od 1. uczestnika płatne obowiązkowo pierwszego dnia (poniedziałek) u wychowawców i kierownika półkolonii. Koszt obejmuje wyjścia edukacyjne do instytucji kultury, przejazdy autokarem do każdego z tych miejsc oraz ekotorby, farby do malowania i słodkie niespodzianki.

W drugie śniadanie i picie uczestnicy zaopatrują się we własnym zakresie.

Będzie możliwość zamówienia obiadu. Obowiązuje nowa, jednorazowa umowa dotycząca półkolonii „AKCJA ZIMA 2024r.”. Umowa do pobrania w załącznikach na dole strony.

Zapraszamy zainteresowane osoby. Komplet dokumentów: wniosek, karta kwalifikacyjna, obowiązek informacyjny, regulamin i umowa obiadowa do pobrania na dole strony oraz w sekretariacie szkoły.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 23 stycznia 2024r. (włącznie) w sekretariacie szkoły – prosimy o dostarczenie oryginałów.

O udziale dziecka w Akcji Zima 2023 decydują poniższe kryteria:

• oboje rodzice pracują w czasie trwania półkolonii,
  • rodzic pracuje i samotnie wychowuje dziecko/ dzieci,
  • dziecko pochodzi z rodziny wielodzietnej.