To był dzień, na który wszyscy czekaliśmy! Dzielnicowy Festyn Kaszubski okazał się być wspaniałym wydarzeniem, podczas którego każdy (młodszy i starszy) odnalazł coś dla siebie. Na scenie występowały: Kaszubski Zespół Pieśni i Tańca KOŚCIERZYNA, Zespół Pieśni i Tańca GDAŃSK, Zespół Pieśni i Tańca JAGÓDKI oraz zespół SŁOWAŃSKA DUSZA, podczas występów można było kosztować wspaniałych wypieków, regionalnych przysmaków. Nie zabrakło też zabaw, profesjonalnych treningów, tańców, integracyjnych stref dla najmłodszych oraz meczu Rodzice vs. Uczniowie. Wydarzenie zakończyło się festiwalem kolorów. Było wspaniale! Dziękujemy wszystkim, którzy byli dzisiaj z nami.

Szczególne podziękowania kierujemy do Uczniów i Absolwentów SP82 za pomoc w sprzątaniu po festynie.