Dziś obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Serdeczne uściski dla wszystkich ukochanych pluszaków!
Z tej okazji odbył się szkolny konkurs plastyczny "Pluszowy Miś". Uczestnicy musieli zrobić zakładkę do książki.
Serdecznie gratulujemy laureatom oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom za pięknie wykonane prace.
W kategorii grup przedszkolnych nagrodzono:
I miejsce- Dawid Grzenkowicz - 0a
II miejsce- Maria Chyła - 0a
III miejsce- Karol Grzenkowicz - 0a
Wyróżniono: Nataniela Kapłaniuka - 0b, Klarę Zacharską - 0a, Zuzannę Tumidajewicz - 0a, Zosię Granitowską - 0a
W kategorii klas I-III nagrodzono:
I miejsce- Maria Lipka - kl. II a
II miejsce- Julia Wojciechowska - kl. II b i Apolonia Krap - kl. II b
III miejsce- Alicja Guzmann - kl. III a
Wyróżniono:
Agnieszkę Bochińską - kl. I a, Pamelę Dziura - kl. III a, Oliwiera Gradolewskiego - kl. III a, Filipa Łapińskiego -kl. III a, Maję Dziuba -kl. II b
Nagrody i dyplomy w kategorii kl. I-III można odbierać w sekretariacie szkoły po niedzieli w godz.13-16.
Brawo dla wszystkich przyjaciół pluszowych misiów. Dzieci z naszych "zerówek" zrobiły własne skarpetkowe przytulaczki i i misie origami.