Serdecznie zapraszamy rodziny z małymi, dużymi i prawie dorosłymi dziećmi, doświadczonych biegaczy, łazików amatorów, wszystkich sąsiadów na dzielnicową imprezę na orientację połączoną ze sprzątaniem lasu z okazji międzynarodowej kampanii "Clean Up the World".
11 września, w niedzielę zapraszamy do Złotej Karczmy, gdzie w godz. 10.30 - 15 odbędzie się Harpuś z 4 trasami do wyboru.
Na wszystkich czekają atrakcyjne nagrody i upominki ufundowane przez organizatorów jak i lokalne firmy.

W programie liczne zabawy i atrakcje dla dzieci i dorosłych.

Baza imprezy będzie zlokalizowana na końcu ulicy Słabego, więc sugerujemy parkowanie samochodów na terenie CH Matarnia.
Rusz z mapą i workiem na "leśne skarby" po przygodę. Aktywna niedziela przed nami!

RAMOWY PROGRAM
od 10.30 – otwarcie imprezy,
10.30 – 13.30 start wszystkich tras (można wystartować w dowolnym momencie, nie trzeba przychodzić na 10:30),
do 14:30 – Punkty Kontrolne ustawione w terenie
po powrocie na metę: poczęstunek, losowanie upominków, dyplomy, zdawanie numerów, pieczątki i inne atrakcje,
15:00 – zakończenie imprezy.

Po powrocie na metę:
• dla wszystkich przygotowujemy napoje i zdrowe przekąski,
• losowanie nagród i upominków,
• odbiór dyplomów, naklejek i wpisy do książeczek,
Wyniki oficjalne pojawią się na stronie internetowej po imprezie.

OPŁATA STARTOWA
Mieszkańcy dzielnicy Matarnia startują bezpłatnie! Dzieci i rodzice z Przedszkola nr 43 oraz Szkoły Podstawowej nr 7, również startują bezpłatnie!
Pozostałych gości prosimy o zapisy na na naszej stronie (formularz otwarty do piątku 17 września 12:00) https://www.harpagan.pl/harpus/zgloszenia/ lub na miejscu w biurze imprezy.

Organizatorzy:
Rada Dzielnicy Matarnia
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 w Gdańsku (Przedszkole 43Szkoła Podstawowa nr 7 im. mjra Mieczysława Słabego w Gdańsku)
Dzielnicowa Impreza na Orientację "Harpuś"
Partnerzy:
Matarnia Park Handlowy