28 września, dla uczniów klasy IIIB okazał się dniem wspaniałej zabawy i ciekawych zajęć. Dzieci znalazły się w niezwykłym miejscu, w którym usłyszały wiele ciekawostek na temat dinozaurów i ich wyglądu. Dowiedziały się jak wyglądało życie prehistorycznych ludzi. W tym niezwykłym miejscu dzieci poznały zwierzęta egzotyczne, poza tym mogły nakarmić kury, króliki, kózki, wydoić krowę. Dużą atrakcją były lemury, które okazały się bardzo ruchliwe, wesołe i przyjazne.

Dzieci z wielkim zaciekawieniem spędziły czas w osadzie rycerskiej, gdzie mogły przebrać się w stroje rycerskie, suknie księżniczek, a także strzelać z łuku, władać mieczem i zasiąść na tronie. Dzieci z wielkim przejęciem próbowały wydostać się z pokoju ucieczki, a niektóre z nich nawet zdały egzamin na prawo jazdy na elektrycznym samochodziku. Po czterogodzinnym pobycie w Lemur Parku, dzieci nie chciały wyjeżdżać.