Szanowni Rodzice, mili Uczniowie,
jak co roku przy okazji festynu organizujemy konkurs. Tym razem proponujemy konkurs rodzinny pt; "Zwierzęta w ogrodzie". Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału
Czekają atrakcyjne nagrody!!!

Organizator
• Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 82 im. prof. Jana Czochralskiego oraz Rada Rodziców działająca przy SP nr 82 w Gdańsku.
• Koordynatorki: Iwona Szajrych i Maria Czechowska.

Cele konkursu
• Wzrost świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży.
• Rozwijanie aktywności twórczej i wyobraźni w odniesieniu do otaczającej nas przyrody i zwierząt.
• Rozwijanie zdolności manualnych, wrażliwości estetycznej i praktycznego wykorzystania dostępnych materiałów.

Zasady konkursu
• Konkurs przeznaczony jest dla klas 0-VIII.
• Prace oceniane będą w 1 kategorii + wyróżnienie.
• Przedmiotem konkursu jest rodzinne wykonanie domku dla pszczół, budki lęgowej, karmnika, poidełka dla ptaków lub innej konstrukcji dla zwierząt, które możemy spotkać w ogrodach przydomowych.
• Każda praca musi zawierać dołączoną, czytelnie wypełnioną metryczkę z imieniem, nazwiskiem oraz klasą.
• Prace należy składać do 5 czerwca 2019 r. do sali numer 7.
• Prace konkursowe będzie oceniało Jury. Decyzja Jury jest ostateczna i nieodwołalna.
• Fundatorem nagród jest Rada Rodziców. Nagrody zostaną wręczone podczas Festynu Rodzinnego
• Udział w konkursie wiąże się z pozwoleniem na licytację wykonanej pracy.