W dniu dzisiejszym odbyło się świąteczne spotkanie Przewodniczącej Rady Rodziców i Rodzica z Dyrekcją szkoły. Podsumowano mijający rok, wyznaczono cele na najbliższe miesiące. Spotkanie zdominował oczywiście temat rozbudowy placówki. Pani Dyrektor przekazała informacje uzyskane od Pana Dyrektora Wydziału Rozwoju Społecznego o odbytym u Pani Prezydent kolegium, na którym rozważano pięć różnych projektów związanych z rozbudową szkoły: nadbudowę piętra, budowę dodatkowego skrzydła, modernizację, wykup sąsiadującej działki, możliwości rozbudowy związane z nowymi przepisami o ruchu lotniczym. Był też czas na wzajemne życzenia.

Radzie Rodziców i Rodzicom życzymy tego, co najważniejsze: zdrowia, pogody ducha, spełnienia marzeń, wiary w sens naszych poczynań, satysfakcji z wspólnych działań, sukcesów w realizacji celów. Wszystkiego najlepszego!