Z wielką dumą informujemy, iż pięcioro naszych uczniów odniosło sukces w Wojewódzkim Konkursie Historyczno- Plastycznym " PRL w oczach uczniów".
Konkurs polegał na wykonaniu autorskiej planszy tematycznej w formacie A2, obrazującej pamiątki, zdjęcia, zapiski, wspomnienia zgromadzone przez rodzinę i znajomych ucznia, a dotyczące okresu PRL-u, w szczególności wydarzeń Grudnia 1970 i pierwszych częściowo wolnych wyborów w Polsce (w dniu 4 czerwca 1989 r.) oraz opowiedzeniu o materiałach przedstawionych na planszy. Z tym wyzwaniem znakomicie poradzili sobie:
 Aleksandra S. z klasy VII b, która zajęła I miejsce (ex aequo z Polą K. z SP nr 1 w Gdańsku), Janek P. i Aleksander S. z klasy VIII B (zdobywcy II miejsca) oraz Agata Z. i Julia Z. z klasy VIII a, które uzyskały trzecią lokatę.
Nasi uczniowie nie tylko zostali laureatami konkursu, ale także zapewnili sobie dodatkowe 2 pkt.  w postępowaniach rekrutacyjnych do szkół średnich.
Gratulujemy serdecznie!