DZIEŃ I

Tydzień Szczęścia w świetlicy rozpoczęliśmy od zapoznania się z książką pt. "Radość i wyspa Hop-Siup", która opowiada o tym, dlaczego radość jest w życiu koniecznie potrzebna.

DZIEŃ II

Dzisiaj dzieci przebywające w świetlicy zastanawiały się jakie znają dobre słowa i zwroty. Podzielone na kilkuosobowe zespoły próbowały znaleźć ich możliwie najwięcej.

DZIEŃ III

W związku z trwającym Tygodniem Szczęścia w szkole dzieci przebywające dziś w świetlicy wykonały kartki - niespodzianki, które przekazane zostaną mieszkańcom Domu Seniora w Gdańsku.

DZIEŃ IV

Podczas dzisiejszych zajęć dzieci przebywające w świetlicy wykonały zadanie polegające na napisaniu wszystkim kolegom i koleżankom miłych wiadomości w formie tekstowej lub emotikony.

DZIEŃ V

Ostatni dzień Tygodnia Szczęścia upłynął pod znakiem festiwalu śmiechu - tematem pogadanki były najzabawniejsze sytuacje, które przydarzyły nam się w szkole i nie tylko.