Drodzy Rodzice,

informujemy, iż od dnia 18.05.2020r. w reżimie sanitarnym będą odbywały się zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla oddziałów przedszkolnych.

Na stronie internetowej szkoły znajduje się pełna treść zarządzenia Dyrektora Szkoły w sprawie wprowadzenia  Procedur związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem  COVID-19 w Szkole Podstawowej nr 82 im. prof. Jana Czochralskiego  w Gdańsku w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkołykomunikat dotyczący organizacji powrotu dzieci z oddziału przedszkolnego  do szkoły oraz do pobrania niezbędne dokumenty, które należy uważnie przeczytać oraz wypełnić (karta zgłoszenia, oświadczenie) i dostarczyć do szkoły w poniedziałek 18.05.2020r.

Ponadto do dnia 15.05.2020r. (piątek) należy wysłać informację dotyczącą obecności dziecka w szkole od poniedziałku 18.05.2020r. na adres mailowy WYCHOWAWCY.

komunikat-z-dnia-13-maja-2020r-1.jpg