Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice,
zbliża się dzień zakończenia roku szkolnego 2019/2020, a tym samym czas na zwrot podręczników. W tym roku działanie to będzie odbywało się w REŻIMIE SANITARNYM i na innych zasadach niż dotychczas. Prosimy o dokładne zapoznanie się z instrukcją poniżej i obowiązkowe przestrzeganie podanych terminów.

Zwroty podręczników

1. Komplet podręczników musi zawierać ich wykaz i być oznaczony imieniem, nazwiskiem i  klasą ucznia.

2. W razie braku lub zniszczenia podręcznika, koniecznie należy to zaznaczyć w wykazie.

3. Ze względów higienicznych  podręczniki  należy umieścić w papierowej torbie ( dostępnej w sieciach spożywczych i innych sklepach) wraz z wykazem.

4. Na torbie  w widoczny sposób należy  oznaczyć klasę (np. pisakiem).

5. Uczniowie przynoszą podręczniki zgodnie z poniższym harmonogramem  i pozostawiają je  w śluzie wejściowej:

19.06 i 22.06- klasy II i III

23 i 24.06- klasy V i VI

19.06- klasy VIII

w godzinach od 7.00 do 19.00.

6. Wszelkie wątpliwości  należy  kierować poprzez pocztę GPE do nauczyciela bibliotekarza pani Iwony Szajrych

Uwaga!  Klasy I, IV i VII zostaną poinformowane przez wychowawców o szczegółach zwrotu podręczników we wrześniu.