Wyniki konkursu:

II miejsce - Julia W., Karina Ch., 5b

III miejsce  - Zofia A., Katarzyna M., 5a

Wyróżnienie - Zuzanna W., 5a

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

........................................................................................................................................................................................

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów

klas III-VIII do udziału w

Konkursie Piosenki / Poezji w języku obcym

REGULAMIN KONKURSU:

CELE:

1. Rozwijanie zainteresowań muzycznych / literackich dzieci.
  2. Podtrzymanie w młodym pokoleniu tradycji śpiewu / recytacji.
  3. Zachęcanie do obcowania z językami obcymi.

TERMINY:

Termin konkursu to 05.06.2024r.

Zgłoszenia przyjmowane są przez nauczycieli języków obcych do 29.05.2024r. (w zgłoszeniu należy podać tytuł i autora utworu).

UCZESTNICY:

W konkursie mogą brać udział soliści lub duety w następujących grupach wiekowych:

• III-V
  • VI-VIII

ZAŁOŻENIA REGULAMINOWE:

1. Każdy uczestnik/duet wykonuje po 1 utworze (piosenka, wiersz), w języku obcym (preferowany język angielski i język hiszpański).
  2. Wykonawców oceniać będzie komisja konkursowa; komisja konkursowa będzie brała pod uwagę:

- wybór odpowiedniego utworu

- czystość i poprawność wykonania

- ogólne wrażenie artystyczne

1. Dopuszcza się akompaniament lub podkład muzyczny (bez wokalu) w przypadku śpiewu.
  2. Przewiduje się nagrody za I, II i III miejsce w każdej grupie wiekowej. Komisja może przyznać wyróżnienia.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Organizatorzy: Krzysztofa Stępień, Mariusz Szóstak, Justyna Uszlińska