Rada Dzielnicy Matarnia aktywnie wspiera działania naszej szkoły, za co wielce dziękujemy🙂 W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, wspólnie organizujemy bardzo ciekawe zajęcia pozalekcyjne. Uczniowie mogą rozwijać swe pasje i zainteresowania codziennie w godzinach popołudniowych, propozycje są bardzo ciekawe: od kreatywnych zajęć plastycznych poprzez naukę śpiewu i programowania po ekologię i internetową sztukę dziennikarską. Serdecznie zapraszamy!

szkola-pelna-pomyslow-21-22-1.jpg

Szkoła pełna pomysłów

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 82 W GDAŃSKU

ZORGANIZOWANE WE WSPÓŁPRACY Z RADĄ DZIELNICY MATARNIA

w terminie od 4 października do 17 grudnia 2021r.

/Zapisy i informacje dodatkowe u osób prowadzących./

Tytuł zajęć

Opis zajęć

Zgłębiając popkulturę

Teraz każdy może stworzyć efekt specjalny – jeśli chcesz zgłębić tajniki internetowej sztuki dziennikarskiej – zapraszamy na zajęcia.

sala nr 17

p. Łukasz Kolenda

Programowanie z ozobotem

Programowanie ozobotów może być tak łatwe, jak rysowanie. Przyjdź i daj się zabrać w świat wirtualny. Jeśli chcesz się świetnie bawić z robotami, te zajęcia są dla  Ciebie.

17.15-18.00

sala nr 6

p. Łukasz Chmielewski

Ze szkoły do The Voice Kids

Podczas zajęć wokalnych możesz nauczyć się śpiewać i operować głosem. Skupisz się na prawidłowym oddechu, intonacji i artykulacji. Repertuar                             do opracowania  zostanie wybrany wspólnie.

17.30-18.15

sala nr 2

p. Mateusz Miernik

Kreatywne zabawy plastyczne

Chcesz rozbudzić lub rozwinąć swoje zainteresowania artystyczne? Pobudzić kreatywności i uczyć się poprzez zabawę? Te  zajęcia są właśnie dla Ciebie!

17.00-17.45

sala nr 5

p. Barbara Lipkowska

Z ekologią za pan brat

Jeśli bliska Ci jest czysta planeta Ziemia i jej los – przyjdź, razem opracujemy plan.

16.30-17.15

sala nr 17

p. Paulina Heppner

Zapisy i informacje dodatkowe u osób prowadzących.

Szkoła pełna pomysłów

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 82 W GDAŃSKU

ZORGANIZOWANE WE WSPÓŁPRACY Z RADĄ DZIELNICY MATARNIA

w terminie od 19 października do 17 grudnia 2021r.

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice,

miło nam poinformować, że w związku z bardzo dużym zainteresowaniem zajęciami z programowania Rada Dzielnicy Matarnia wyraziła zgodę na utworzenie dodatkowej grupy.

NOWE zajęcia pt. „ Zabawy edukacyjne z małym sprytnym robotem-ozobotem" adresowane do grupy I ( uczniowie z klas 1a, 2a, 3b) będą odbywały się we wtorki w godzinach od 16.30 do 17.15 w sali nr 6.

Zajęcia pt. „ Programowanie z ozobotem” adresowane do grupy II ( uczniowie klas 1b, 2b) będą odbywały się we wtorki w godzinach od 17.15 do 18.00, także w sali nr 6.

Zajęcia prowadzi pan Łukasz Chmielewski.

szkola-pelna-pomyslow-21-22-programowanie-1.jpg